Sanne 2? Ja, we hebben namelijk al een Sanne in ons team! Dat zorgt – uiteraard – voor de nodige verwarring op Slack, maar we konden haar om deze reden ook niet niet aannemen (snap je het nog?). We waren er namelijk meteen van overtuigd dat ze projecten in goede banen kan leiden, en ze heeft ons zéker niet teleurgesteld.
De skills van Sanne
Sanne begon haar projectmanagementcarrière (ja, één woord) bij Probo. Hier had ze een divers takenpakket: van interne testtrajecten tot het livezetten van nieuwe producten. Meerde ballen in de lucht houden lukte haar dus wel! Daarna heeft ze haar pm-skills verder mogen ontwikkelen bij een ander communicatiebureau, waar ze werd omgedoopt tot ekster in het nest. Ja, we weten dat het eigenlijk spin in het web is, maar we wilden haar lievelingsdier graag nog ergens kwijt. Die skills zet ze nu handig in bij Compion!
“De opdrachtgever hoeft zich niet druk te maken.”
Waar ze allemaal goed in is? Communiceren, overzicht houden en onderhandelen. Bij Compion is ze het eerste aanspreekpunt voor de opdrachtgever. Ze zorgt ervoor dat grote en kleine vraagstukken worden gepland binnen het team en dat de opdrachtgever hiervan op de hoogte is. “Zij hoeven zich niet druk te maken,” zegt Sanne. Ontzorgen dus. Precies waar we bij Compion dol op zijn!
Kerstklassiekers en monchoubonbons
Als ze niet projectmanaget of moedert (ze heeft een kleine van 10 maanden), duikt ze in een goed boek of kijkt ze Home Alone – de film die ze inmiddels al zesendertig keer heeft gezien. Ze sluit er zelfs een Disney+-abonnement voor af. Maar haar liefde voor deze kerstklassieker gaat nóg verder: ze voegde onlangs het LEGO-huis, inclusief busje met Harry en Marv toe aan haar collectie. Ach, zo heeft iedereen wel iets, hè?
Er is trouwens nog iets waar ze geen genoeg van krijgt: bakken en successen vieren. Een gouden combinatie als je het ons vraagt. Ze scoorde dan ook extra bonuspunten met haar zelfgemaakte monchoubonbons. Nog een reden waarom we haar er graag bij hebben!
Welkom, Sanne!