Werken bij Compion
Tijd voor iets nieuws? Een stage, een nieuwe werkplek? Komt dat even goed uit! Bij Compion werk je in Leeuwarden samen met mensen die net zo gek op communicatie zijn als jij. Vakidioten, van het vriendelijke soort.
Tijd voor iets nieuws? Een stage, een nieuwe werkplek? Komt dat even goed uit! Bij Compion werk je in Leeuwarden samen met mensen die net zo gek op communicatie zijn als jij. Vakidioten, van het vriendelijke soort.
Je zit hier midden in de actie: je haakt aan bij brainstorms, voert klantgesprekken en maakt werk dat ertoe doet. En daar mag je ook iets van vinden. Graag zelfs
Je krijgt eigenaarschap
Het vertrouwen om projecten aan te pakken. Bij Compion denk je direct mee met mooie projecten, mag je fouten maken en word je elke dag een beetje beter.
Je bouwt aan je toekomst
Je krijgt bij Compion je eigen ontwikkelplan. Zo werk je aan je vak en bouw je stap voor stap aan je toekomst. Ondertussen geniet je van gratis lunch, gezellige borrels en, over toekomst gesproken, een premievrij pensioen.
Team vol specialisten
We zeggen het met trots: we zijn vakidioten. Bij ons vind je creatieve denkers, taalpuristen, beeldbouwers, strategische stuiterballen. Wat ons bindt? Liefde voor het vak en de drive om samen met jou én onze opdrachtgevers iets goeds neer te zetten. We zijn kritisch op ons werk, niet op elkaar en je kunt hier jezelf zijn. Ja, ook op maandagochtend.
Wisselende werkzaamheden
Geen dag en geen project zijn hetzelfde. Je werkt de ene keer samen met een strateeg en een vormgever, de andere keer met een developer en een copywriter. Soms volle bak met de klant erbij, soms meters maken in je eigen flow. Juist die mix van mensen en projecten maakt dat je bij ons midden in de actie zit. We brengen onze wereld en die van onze opdrachtgevers elke dag samen.
Nee, echt niet. We werken voor opdrachtgevers die net als wij ergens voor staan. Dat maakt onze opdrachten en opdrachtgevers heel divers! Wat dacht je van maatschappelijke campagnes voor de gemeente Leeuwarden, vurige advertenties voor Fire en frisse brainstorms voor Wilhelmina (van de pepermuntjes, inderdaad).
Jij bent dol op tekst, taal en verschillende soorten media. Jij bent iemand die van informatie graag creatieve content wil leren maken, en daarbij helpen we je graag!
Er is een goede balans tussen hard werken en gezelligheid bij Compion, waardoor ik mij direct op mijn plek voelde. Vanaf het begin kon ik mijzelf zijn en hoorde ik er écht bij. Ik hield mij bezig met de taken die ik leuk vond en hierbij stond het hele team klaar om mij te helpen!
Oud-stagiair
Hbo communicatie
Op zoek naar een stageplek waar je echt onderdeel van het team bent? Super! Bij ons kun je een meewerkstage of afstudeerstage doen. Je draait mee in projecten en krijgt de ruimte om je eigen ideeën in te brengen en onderzoek te doen. Zo leer je het vak in de praktijk direct goed kennen.
En werken bij een bureau is lekker divers!
We zijn bovendien actief betrokken bij het onderwijs: als lid van de werkveldadviescommissie van NHL Stenden denken we mee met opleidingen en als assessor tijdens afstudeerpresentaties, zien we precies wat er speelt. Die ervaring zetten we in om jou tijdens je stage te begeleiden.
Nieuwsgierig?
Meer weten over een werk- of stageplek bij Compion?
Neem gerust contact op. Geert heeft vast een antwoord.
Geert Kuurstra
Mede-eigenaar, adviseur
Mail naar
[email protected]Mail naar
[email protected]