Mail naar
[email protected]Mail naar
[email protected]Als communicatiepartner van Vos Opmaat Consultancy fungeren wij als de externe communicatieafdeling van deze grote speler in HR-land. Met de soortgelijke waarden en werkwijze als wij, sluiten we op elkaar aan als twee perfect passende puzzelstukjes!
Vos Opmaat Consultancy is één van de grootste spelers opHR-gebied in Noord-Nederland. Zo is het bedrijf onder andere kennispartner vanFC Groningen, Praxis, Randstad en Jeugdhulp Friesland. Als jij ooit denkt: “Ikmoet iets gaan doen met HR, maar wat? En waar moet ik beginnen?” is Vos hetbedrijf waar je het best aan kunt kloppen. Van loopbaanbegeleiding tot interimHR-management: Vos draait de handen er niet voor om. Het bedrijf werkt hetliefst in trajecten en partnerschappen. Zo kunnen ze de opdrachtgever goedleren kennen en weten ze precies wat deze nodig heeft.
Zoals Vos het zelf zegt: “We willen talent tastbaar maken”. Dit uit zich in de volgende diensten:
+ Talentontwikkeling (individuele ontwikkeling)
+ Talentmanagement (HR- en organisatieadvies)
+ Teamontwikkeling (team en leiderschap
De specialisatie van het bedrijf is het inzichtelijk maken van iemands motivatie, drijfveren en talenten. Volgens een opdrachtgever doen ze dit dan ook heel goed:
“Het leiderschapstraject heeft me veel geleerd over mezelf. Mijn natuurlijke eigenschappen, drijfveren en talenten geven mij veel inzicht in hoe ik omga met bepaalde situaties, bepaalde mensen en bepaalde keuzes die ik moet maken. Door dit inzicht ervaar ik vooral veel rust, omdat ik mezelf beter het leren kennen.” (Twigt, 2018)
Het uiteindelijke streven van de organisatie is een maatschappij waarin mensen langer, gezonder én gelukkiger werken.
De afgelopen jaren is Vos een andere koers gaan varen. Er isveel geïnvesteerd in wie ze nu zijn: een kennispartij van de allerhoogstekwaliteit, met een nog breder aanbod én een heldere visie. Ze zijn klaar omzich in te zetten voor een toekomst vol werkgeluk. Maar hoe vinden werkgeversen werknemers Vos? En hoe weten zij dat Vos enorm veel expertise in huis heeft?Daar hadden ze toch hulp van ons als communicatie-expert bij nodig!
Ze gingen opzoek naar een bureau dat hun manier van werkenen hun waarden begrijpt. Misschien is het toeval, misschien het lot, maar onzemanier van werken is nagenoeg gelijk. Ons enige verschil? De branche waarin wewerken. En dat werkt dan weer fantastisch samen! Een langdurig partnerschap. Handin hand.
Omdat er al een basis was, hebben we deze eerstgeanalyseerd. Wat ging er al goed en wat ging juist iets minder goed? De vraagvan Vos bleek niet ongegrond, er waren nog vele opties en mogelijkheden om deorganisatie zichtbaar te maken.
De volgende stap was het uitkristalliseren van de doelgroep en het in kaart brengen van de customer journey. Dit deden we door middel van ons positioneringsadvies. De doelgroep maakten we zichtbaar door het opstellen van persona’s. Dit zijn fictieve personen (Guido, Monique en Jeroen) die dienen als het gezicht van een doelgroep. Vervolgens creëerden we een stappenplan voor de contactmomenten met deze duidelijke (potentiële) klant.
Om die contactmomenten ook daadwerkelijk te realiseren, lanceren we binnenkort een naamsbekendheidscampagne op LinkedIn, waarbij de fictieve personen op basis van hun surfgedrag een voor hun unieke advertentie krijgen te zien. Dit gaat hand in hand met diverse display-advertenties (banner-reclames op websites) én een inMail-campagne via LinkedIn. Allen precies afgestemd voor een bepaald moment in de klantenreis.
De customer journey van Vos Opmaat speelt zich echter nietenkel digitaal af! Van duurzame mokken en presentaties tot het beurspakket, wijgingen he-le-maal los! Voorbeeldje? Kenniskaarten! Dit zijn handzame kaartjesvan alle HR-modellen die Vos intern heeft ontwikkeld. Heb je deze in je handengehad, dan weet je alles over (de talenten van) jouw teamlid! Als cadeau mogenklanten ‘m na een sessie ook meenemen.
Dankzij deze fijne samenwerking is de communicatie van Vos weer helemaal up-to-date. En met de recentelijk gelanceerde marketingcampagne, is Vos Opmaat Consultancy écht weer helemaal b(l)ij!
Neem contact op
Is een Compionschap ook iets voor jou?
Karinus Rauwerda
Mede-eigenaar, adviseur
Mail naar
[email protected]Mail naar
[email protected]