19 mei 2026
Hey, onze nieuwe collega Niels!
Met de komst van Niels halen we extra strategische kennis en marketingervaring in huis.
Ons team is een vakidioot rijker! Onlangs is Niels Krommendijk gestart bij Wettermerk, en ook bij Compion komt hij ons af en toe versterken.
Rust, scherpte en strategie
Als Strategisch Marketeer brengt hij een mooie combinatie van rust, scherpte én ervaring met zich mee. Iemand die eerst goed luistert en daarna met goede ideeën komt. Precies wat je nodig hebt bij vraagstukken die net wat verder gaan.
Van merkontwikkeling tot communicatievraagstuk
Niels helpt onze opdrachtgevers met het maken van strategische keuzes, het ontwikkelen van hun merk en het stroomlijnen van marketing- en communicatievraagstukken. Opzoek naar een aanpak die klopt tot in de puntjes en loopt als een trein? Dan moet je Niels hebben.
Slimme keuzes voor sterke merken
Zijn manier van werken komt trouwens niet uit de lucht vallen. Hiervoor was Niels Senior Marketeer bij Merk Fryslân en werkte hij als Projectmanager bij verschillende bureaus. Strategie én uitvoering dus. En dat zie je terug in hoe hij projecten benadert: met ambitie, maar altijd realistisch en perfect aangesloten op jouw merk.
We zijn blij dat Niels er is en kijken uit naar alles wat we samen gaan neerzetten. Welkom!










